Čeština Pусский Polski English Deutsch Français Español Italiano
Zavřít

Alternativní a trvale udržitelný život

sobestacnost

ekozehrady

www.sobestacnost.cz

www.ekozahrady.com
Stránky o ekozahradách a životním stylu respektujícím přírodní zákony, určené lidem, jimž zdraví naší planety není lhostejné.

sdruzeni_zeme

permakutura
www.sdruzenizeme.cz www.permakultura.cz
Tyto stránky jsou určeny zájemcům o trvale udržitelný způsob života. Posláním mezinárodní nevládní organizace PERMAKULTURA (CS) je v České a Slovenské republice uvádět v život permakulturu, tj. systém navrhování a realizace trvale udržitelných lidských usedlostí (založený Billem Mollisonem).

slamene_domy

vrbicky
www.slamenedomy.cz www.vrbicky.net
Stránky neziskového sdružení EKOVESNICE o.s. se zabývají činnostmi souvisejícími s hledáním cest umožňujících přežití člověka i všech jiných forem života na Zemi.

Pokud jste stejně jako my uchváceni kouzlem proutěných staveb a designů, a rádi byste kousek z něj přenesli do svého domova, bude nám potěšením být Vám našimi službami nápomocni.

Vrba jako rostlina rostoucí přirozeně podél vodních toků, je ideálním zeleným řešením vodní eroze. Podobně se hodí ke zpevnění svahů. Kromě toho slouží živé proutí k vytvoření nejrůznějších staveb a konstrukcí.

Paleta staveb je široká, z vrbiček se staví tajemné tunely, labyrinty, besídky, napodobeniny zvířat, lidí i předmětů, ploty, teepee, iglů, altánky, oblouky, židle i sochy…


RSS     Mapa webu
Nahoru